SHESIM AMBJENT KOMERCIAL TEK BRRYLI 265000€ | 97 m²

265000
Tualete: 1

Përshkrimi

Ky ambjent komercial përbëhet nga 5 kate dhe ndodhet në një zonë të preferuar në Brryli, Tiranë
• Sipërfaqe neto: 88 m²
• Sipërfaqe bruto: 97 m²
• Sipërfaqe e ballkonit: 40 m²
• Numri i banjove: 1
• Ideal për zhvillimin e një biznesi të suksesshëm për shkak të vendndodhjes së favorshme
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detaje

 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  265000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM AMBJENT KOMERCIAL TEK BRRYLI 265000€ | 97 m²”

Rating

Prona të ngjashme