SHESIM AMBIENT KOMERCIAL 394 M2 TE RRUGA E DIBRES !

630000
Dhoma: 3
Tualete: 2

Përshkrimi

Ne rrugen e Dibres, perkatesisht te Shkolla e Bashkuar shesim ambient komercial me siperfaqe 394 m2.
Ambienti eshte open space dhe ndodhet ne katin zero me hyrje nga te dyja anet godines.
Ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte ideale per shumellojshmeri aktivitetesh.
Aktualisht i dhene me qira 2500 euro ne muaj.
Prona ka investime cilesore .

Per me shume detaje me kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  630000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM AMBIENT KOMERCIAL 394 M2 TE RRUGA E DIBRES !”

Rating