SHITET NJESI NE KATIN ZERO PERBALLE SHKOLLES HARRY FULTZ!

348000
Tualete: 1

Përshkrimi

Njesia ndodhet buze rruge kryesore dhe eshte e pershtateshme per cdo lloj aktivitet biznesi te mundshem, nisur nga fakti qe ka nje vizibilitet nga rruga kryesore si dhe nje kalueshmeri te larte te njerezve qe banojne dhe punojne ne zone.
Njesia ka nje siperfaqe neto 53 m2 ne certifikate ndersa ne realitet eshte 63 m2 si hapsire brenda perbrenda e shfrytezueshme.
Ambienti ka vite qe funksionon si aktivitet furre buke/pasticeri dhe ka nje portofol te mire klientesh nder vite.
Njesia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  348000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET NJESI NE KATIN ZERO PERBALLE SHKOLLES HARRY FULTZ!”

Rating