SHESIM NJESI / AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E DIBRES BUZE RRUGES KRYESORE!

350000
Tualete: 1

Përshkrimi

Ne rrugen e Dibres ekzaktesisht te Shkolla e Bashkuar, shesim ambient komercial me pamje ne rrugen kryesore.
Ambienti ka siperfaqe neto 174 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje godine te re, te sapoperfunduar.
Ka hyrje te dedikuar dhe eshte ideale per zyra, klinika apo biznese te tjera prej vizibilitetit dhe aksesit te menjehershem qe ofron.

Vecori te tjera :
– i shtruar me parket,
– vetrata dopio xham,
– tavane te varura ,
– ndricim me spote,
– ka nje tualet
Mundesi shume e mire investimi.
Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje me kontaktoni !

Detaje

 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  350000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM NJESI / AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E DIBRES BUZE RRUGES KRYESORE!”

Rating