Ambjent komercial me qira ne Rr. e Kavajes!

Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent komercial ne Rrugen e Kavajes. Ambjenti eshte godine 2 kateshe, secili kat nga 175 m2, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i investuar me sistem ngrohje/ftohje, me ashensor dhe ndricim te cilin e ben nje ambjent perfekt per markete, showroom. laborator, klinike dhe cdo lloj tjeter aktiviteti. Ndodhet ne nje zone shume te populluar sic eshte rruga e Kavajes. Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni. Ne cmim nuk eshte perfshire tatimi ne burim.
Nese jeni te interesuar, ju lutemi kontaktoni.

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  5000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Ambjent komercial me qira ne Rr. e Kavajes!”

Rating

Prona të ngjashme