JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE BULEVARDI MIGJENI NE YZBERISH!

Tualete: 1

Përshkrimi

Ne Bulevardin Migjeni ne Yzberish japim me qira dyqan me siperfaqe 35 m2.
Ambienti ndodhet ne corner / kat zero dhe eshte ideal per dyqan, market apo zyre.
Ofrohet bosh ne cmimin 400 euro bruto.

Per me shume detaje me kontaktoni !

Detaje

 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  400
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE BULEVARDI MIGJENI NE YZBERISH!”

Rating