Vile ne shitje ne Zonen e Kamzes, Prane ures se Institutit!

200000
Dhoma: 4
Tualete: 2
500 m2

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kate + papafingo ne zonen e Kamzes prane ures se Institutit.
Vila eshte me siperfaqe ndertimi 192.5 per kat, perbehet nga 2 kate dhe nje papafingo.
Secili kat eshte i roganizuar nga Sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, verande.
Ndertesa te le mundesi riorganizimi te brendshem. Siperfaqe totale e truallit eshte 500 m2, zona eshte e qete dhe me shtepi private perreth.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor,
Per me shume detaje kontaktoni ndermjetesin e pasurive te paluajtshme!

Detaje

 • Lot Area:
  500 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  200000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Vile ne shitje ne Zonen e Kamzes, Prane ures se Institutit!”

Rating