SHITET VILE ME PISHINE DHE TRUALL NE IBE!

1700000
Dhoma: 4
Tualete: 6
3925 m2

Përshkrimi

Shitet vile me siperfaqe trualli 3925 m2 dhe siperfaqe ndertimi 340 m2.
Vila perbehet nga 2 kte banim dhe nje papafingo si magazine, ne katin zero te Viles gjendet nje sallon i madh ndenje dhe nje kuzhine, nje Sallon ndenje i vecuar, dy tualete dhe verande.
Kati i dyte perbehet nga 4 dhoma gjumi qe shperndahen nepermjet nje korridori ,2 tualete,2 ballkone.
Ne oborrin e Viles eshte bere nje pishine private me siperfaqe 50 M2.
Vila eshte mjaft e investuar dhe e arreduar ne menyre bashkekohore.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor, dhe ndodhet ne nje nga periferite me te bukura te Tiranes, mes gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster.
Per detaje te metejshme kontaktoni konsulentin e prones!

Detaje

 • Lot Area:
  3925 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  6
 • Çmimi:
  1700000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET VILE ME PISHINE DHE TRUALL NE IBE!”

Rating