SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE.

185000
Dhoma: 2
Tualete: 1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire me dalje ne bulevard dhe shume prane me qendren e qytetit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, eshte nje mundesi shume e mire si per banim dhe per investim.
Zona ku ndodhet apartamenti ti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme duke qene se perreth ka shume institucione shteterore dhe private qe te aksesojne sherbimet e nevojshme ne perditshmeri pa qene e domosdoshme perdorimi i makines personale.
Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.
Per me shume informacion dhe nje vizit ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  185000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE.”

Rating