SHITET AMBIENT GARAZHESH NE ZONEN E ISH STACIONIT TE TRENIT.

100000

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ne zone te mire, persa i perket afersise me unazen e vogel si dhe me Bulevardin e Ri dhe Zogu i Pare. Ambienti komercial eshte i pa perdorur me pare dhe eshte nje mundesi e mire per biznes nisur nga fakti se zona ka nje popullim ne rritje dhe mungesa per parkim ne zone dita dites behet akoma me e veshtire dhe do te ndihet akoma me shume ne vitet ne vijim. Ambienti komercial ka nje cmim te mire persa i perket cmimit qe shiten ambientet e garazheve aktualisht ne zone. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

  • Çmimi:
    100000
  • Status i pronës:

Materials

  • Block
  • Brick
  • Rock
  • Wood

Be the first në review “SHITET AMBIENT GARAZHESH NE ZONEN E ISH STACIONIT TE TRENIT.”

Rating