Shesim Vile me 5000 m2 toke ne NIKEL, Fushe Kruje!

200000
Dhoma: 3
Tualete: 2
5000 m2

Përshkrimi

Shesim Vile me 5000 m2 toke ne Nikel, Fushe Kruje.
Vila perbehet nga 2 kate, organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine dhe 2 tualete, perreth ka nje toke prej 5000 metra katror, te mbjelle me peme frutore si: 120 rrenje kivi ,100 peme molle, 50 peme shege, 50 lajtji, 50 rrenje rrushi si dhe kumbulla, fiq, arra, hurma, mana dhe agrume.
Zona eshte e qete dhe me gjelberim, shume prane rruges nacionale Tirane Fushe Kruje qe mundesojn akses te shpejte me te dyja qytetet.
Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor,
Per detaje kontaktoni konsulentin e prones!

Detaje

 • Lot Area:
  5000 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  200000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Shesim Vile me 5000 m2 toke ne NIKEL, Fushe Kruje!”

Rating