SHESIM APARTAMENT 2+1+2+VERANDE TE SHKEMBI KAVAJES !

130000
Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Te Shkembi i Kavajes shesim apartament 2+1+2+verande , shumë pranë detit (vijë e dytë)
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vitit 2000 (pa ashensor)
Ka siperfaqe neto 90m2 , ndersa veranda : 60m2.
Shitet i mobiluar si ne foto.
Mundesi e mire për shtëpi pushimesh dhe investim.

Prona gëzon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë detaje më kontaktoni !

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  130000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM APARTAMENT 2+1+2+VERANDE TE SHKEMBI KAVAJES !”

Rating