SHESIM APARTAMENT 1+1 TE UJI I FTOHTE, VLORE !

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Ne nje nga zonat me te preferuara ne jug, perkatesisht te Uji I Ftohte shesim apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te re te viteve te fundit dhe ofron nje jetese te qete dhe komode,
Apartamenti qe kemi per shitje eshte ideal per pushimet tuaja dhe per investim, pasi zona ka kerkese te larte per qira ditore.
Ofrohet i mobiluar si ne fotot bashkelidhur.

Per me shume detaje me kontaktoni !

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  75000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM APARTAMENT 1+1 TE UJI I FTOHTE, VLORE !”

Rating