SHESIM APARTAMENT 1+1 TE FUSHA E ALI DEMIT !

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Ne zonen e Ali Demit, te fushat e Ali Demit, shesim apartament 1+1 me siperfaqe 51.2 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin dyte te nje pallati ekzistues.
Shitet i mobiluar si ne foto.
Mundesi e mire banimi dhe investimi.
Vizitat ne prone pas dates 28 Maj.
Per me shume detaje me kontaktoni !

Detaje

Materials

  • Block
  • Brick
  • Rock
  • Wood

Be the first në review “SHESIM APARTAMENT 1+1 TE FUSHA E ALI DEMIT !”

Rating