SHES APARTAMENT 2+1+2, QENDER-TIRANE!

567000
Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Ofrojme per shitje apartament 2+1+2 ne faze ndertimi, prane Qendres- Tirane.

*Godina ne te cilen ndodhet apartamenti pozicionohet ne zone strategjike prane qendres Tiranes.

Ndertimi eshte konceptuar ne 12 kate, lartesi qe vjen duke u shkallezuar prej katit te katert.

Ne aspektin arkitektonik, sfazimi ne pjesen veriore dhe lindore te objektit do te mundesoje zhvillimin e tarracave dhe verandave te gjelberuara.

Ndertimi eshte i konceptuar me koeficent shume te larte sigurie ndaj termeteve.

Cilesia e ndertimit te kesaj godine reflektohet ne te gjithe komponentet e saj si:
fazade e ventiluar, xhamat termike, izolim akustik vertikal dhe horizontal, sistemi i kafazit i pajisur me dere antizjarr, sistemi i kondicionim/aspirimit dhe gjelberim.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tete banim, orientim lindje.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 148.5m, nga te cilat 13m jane verande.

Mundesi blerje post parkimi ne -2 ose -3 te godines.

Projekti parashikohet te mbaroje ne 2025.

Per te interesuarit lutem me kontakoni ne numrin tim.

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  567000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHES APARTAMENT 2+1+2, QENDER-TIRANE!”

Rating