Ofrojme per Qira Apartament 3+1+post parkimi, Residenca Future Home!

Dhoma: 3
Tualete: 2

Përshkrimi

Apartament 3+1+post parkimi per qira ne zonen e Unazes se Re, ne rezidencen Future Home.
Apartamenti eshte i pabanuar me pare, totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore.
Organizohet nga Dhoma e Ndenjes se bashku me kuzhinen, dtre dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Gjendet ne katin e nente te rezidences. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet edhe nje post parkimi.

Per nje vizite ne kete apartament, kontaktoni konsulentin e prones!

Detaje

Materials

  • Block
  • Brick
  • Rock
  • Wood

Be the first në review “Ofrojme per Qira Apartament 3+1+post parkimi, Residenca Future Home!”

Rating