Jepet me qera apartament 2+1 ,Komuna e Parisit!

Dhoma: 2
Tualete: 1

Përshkrimi

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume komode.
Ndodhet ne katin e 7 ,ne pallat me ashensor te mireadministruar.
Orientim perfekt me dalje te menjehereshme prane stadiumit Selman Stermasi.
Prane kryqezimit te Komunes se Parisit.

Per vizite ne prone kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  650
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Jepet me qera apartament 2+1 ,Komuna e Parisit!”

Rating

Prona të ngjashme