JAPIM ME QIRA VILE ME PISHINE NE REZIDENCE PRIVATE PRANE TEG

Dhoma: 5
Tualete: 4
608 m2

Përshkrimi

Jepet vile me qira ne nje kompleks residencial prane Tegut.
Totalisht e mobiluar mjaft kendshem, ofron qetesi, komoditet, siguri.
Ne katin e pare ndodhet salloni,tualeti nje dhome gjumi, kuzhina e vecuar, dalja ne oborr.
Ne sallon gjendet nje oxhak funksional, gjithashtu dhe ne verande ndodhet nje oxhak i dyte.
Ne katin e dyte jane dhoma martesore me tualet te dedikuar dhe garderobe.
Tre dhoma gjumi dhe 1 tualet per miqte
Sistem kondicionimi qendror, dy post parkimi te dedikuar.
Ne dispozicion dhe pishina.
Rezidenca nder me te mirat ne zone, me survejim 24h.
E disponueshme nga muaji korrik.

Detaje

 • Lot Area:
  608 m2
 • Dhoma:
  5
 • Tualete:
  4
 • Çmimi:
  4000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JAPIM ME QIRA VILE ME PISHINE NE REZIDENCE PRIVATE PRANE TEG”

Rating

Prona të ngjashme