JAPIM ME QIRA SHTEPI PRIVATE PRANE KOMISARIATIT NR.4 !

Dhoma: 3
Tualete: 1

Përshkrimi

Japim me qira shtepi private nje kateshe te Komisariati nr 4.
Ka 3 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe nje tualet.
Ka dhe oborr ne pjesen e perparme.
Per me shume detaje me kontaktoni !

Detaje

 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  450
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JAPIM ME QIRA SHTEPI PRIVATE PRANE KOMISARIATIT NR.4 !”

Rating

Prona të ngjashme