JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU !

Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Ne zonen e Oxhakut, ne nje pallat te viteve 2000 pa ashensor, japim me qira apartament 2+1+2 tualete.
Pozicionet ne katin e peste dhe te fundit.
Ofrohet i mobiluar si ne fotot bashkangjitur.
Per me shume detaje me kontaktoni !

Cmimi i negociueshem.

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  450
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU !”

Rating