APARTAMENT PER QIRA 3+1+2 ME POST PARKIMI-TEG!

Dhoma: 3
Tualete: 2

Përshkrimi

Jap per qira apartament 3+1+2 me post parkimi prane qendres tregetare Teg.
Apartamenti eshte pjese e nje rezidence prane Tegut, me siguri dhe mirembajtje te mire.
Investuar totalisht me cilesi bashkekohore ne detaje.
Orientimi apartamentit eshte lindje-perendim, me drite dhe diell pergjate gjithe dites.
Sallon i bollshem me dalje ne verande, kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, depo.
Post parkimi ne -1 te nderteses.
Apartamenti eshte i lire nga data 01 Gusht!
Per informacione te metejshme lutem kontaktoni ne numrin tim.

Detaje

 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  2000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “APARTAMENT PER QIRA 3+1+2 ME POST PARKIMI-TEG!”

Rating