APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, SHESHI WILLSON !

312500
Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet nga dhoma e ndenjes, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone.
Ofrohet totalisht i mobiluar ku mund te permendim: parketin, lavastoviljen dhe sistemin e kondicionimt ne cdo ambient.
Prona ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe per biznes.
Mundesi e mire per investim.
Kontaktoni agjenten per nje vizite ne prone !

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  312500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, SHESHI WILLSON !”

Rating