APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK GARDEN BUILDING!

Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e 13-të në një ndërtesë 24-katëshe në Rrugën e Kavajës në Tiranë, është ideal për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë në qendër të qytetit.
Apartamenti eshte I sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare.
• Sipërfaqe e brendshme: 170 m²
• Sipërfaqe e përgjithshme: 170 m²
• Numri i dhomave të gjumit: 2
• Numri i banjove: 2
• Numri I ballkoneve: 2

Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni me ne!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  2000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK GARDEN BUILDING!”

Rating

Prona të ngjashme