AMBIENT PER ZYRA, ISH KAFE FLORA !

Dhoma: 2
Tualete: 1

Përshkrimi

Ofrojme per qira ambient per zyra ne fillim te rruges se Durresit, 50 m nga Piazza
Organizohet ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe 2 ballkone.
Orientimi jug!
Ofron Vizibilitet nga rruga kryesore pra jep mundesine e reklamimit te biznesit tuaj!
I sapo perfunduar pllaka, tualeti, investimet elektrike dhe rifinitura bashkekohore me investim ekstra nga titullari i prones.
Sistem kondicionimi qendrore
Per me teper info na kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  1200
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “AMBIENT PER ZYRA, ISH KAFE FLORA !”

Rating