21 DHJETORI, TRIPLEX PER SHITJE, IDEALE PER BNB!

380000
Tualete: 3

Përshkrimi

Ne nje nga lokacionet me preferenciale per biznes, tek 21DHJETORI ofrojme per shitje triplex
Mund te shrytezohet secili kat me vete.
Shitet bosh sikurse ne foto!
Pallat i vitit 2004, me ashensor personal vetem per hyrjet!
Ideale per airbnb duke qene se te lejon mundesine e ndarjes duke perfituar keshtu 4-5 hyrje!
Akses perfekt me hyrje-dalje nga rruga e Kavajes, 21 dhjetori si dhe Muhamet Gjollesha!
Orientimi jug-perendim!
kati 4 Siperfaqe 98,2m2
kati 5 Siperfaqe 100,3m2
kati 6 Siperfaqe 20,8m2 +67,8m2 verande
Per me teper info apo vizite ne prone na kontaktoni!

Detaje

 • Tualete:
  3
 • Çmimi:
  380000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “21 DHJETORI, TRIPLEX PER SHITJE, IDEALE PER BNB!”

Rating