Dhoma: 4
Tualete: 3

Përshkrimi

Shesim Vile te White House Residence!

Vila organizohet ne tre kate, ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes, kuzhina si dhe 1 tualet.
Ne katin e dyte, ndodhen tre dhoma gjumi njera me dalje ne verande si dhe 1 tualet. Ne katin e fundit ndodhet nje dhome gjumi me tualet te dedikuar e cila sipas deshires pershtatet ne nje studio(office), gjithashtu ndodhet nje garderobe si dhe nje verande me pamje fantastike.
Ne katin perdhe gjendet nje garazh i mbyllur me mundesi parkimi per 2-3 makina.
Gjithashtu nje vlere e shtuar eshte oborri me gjelberim.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol46894
 • Dhoma:
  5
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  3
 • Garages:
  3
 • Çmimi:
  600000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme