Vile+truall ne shitje ne Mezez.

165000
Tualete: 4

Përshkrimi

-Shitet vile kater kateshe ne Mëzez,prane Porsche Albania ne autostraden Tirane- Durres, me siperfaqe trualli 148m2 dhe siperfaqe ndertimi 152m2, orientim juglindje.
-Tre kate jane te organizuara ne :
– korridor shperndares;
– sexhorno;
– dhome gjumi ;
– kuzhine te vecuar ;
– tualet me ajrosje natyrale .
Vlen te permendet fakti qe secili kat ka shkallet nga jashte, qe ben te mundur jetesen ne prone per me shume se nje familje.
-Kati i fundit eshte papafingo, i organizuar ne tre ndarje.
-Zona ku ndodhet vila ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese te qete dhe komode.
-Ka prane qendren tregtare QTU, shkollen private ‘Sarina’ dhe nje sere qendrash te tjera biznesi.
-Prona eshte ideale per investim dhe banim.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49559
 • Sip. e brendshme:
  300 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  4
 • Çmimi:
  165000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme