Vile per qira prane TEG

Tualete: 5

Përshkrimi

Jepet per qira vile ne Lunder, prane qendres tregetare Teg.

* Vila eshte pjese e nje rezidence me sistem sigurie dhe roje.
* Organizohet ne dy kate dhe papafingo, 5 dhoma gjumi, 5 tualete.
* Oborri ka mundesi parkimi deri ne 3 makina.
* Vila jepet per qira bosh, ose mobilohet me cmim ekstra.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53506
 • Sip. e brendshme:
  260 m2
 • Dhoma:
  5
 • Tualete:
  5
 • Çmimi:
  2500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme