Vile per qira prane spitalit Amerikan 2

Tualete: 2

Përshkrimi

Vile tre kateshe per qira, prane Spitalit Amerikan 2. Vila ne katin e pare ka dhomen e ndenjes dhe te gatimit, nje tualet dhe veranden. Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit, matrimoniale dhe e femijeve, ballkoni dhe nje tualet. Ne katin e trete ka nje dhome per miqte, nje sallon ndenje dhe nje verande. Vila eshte shume mire e mobiluar, me sistem filtrimi uji, me depozite qe realizon furnizimin me uje 24 ore ne dite. Oborri mundeson parkim per dy makina.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol25480
 • Sip. e brendshme:
  165 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  800
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme