Vile ne shitje prane TEG

600000
Tualete: 3

Përshkrimi

Shitet vile prane qendres tregtare Teg!

Vila organizohet :
Ne katin perdhe -1 gjendet nje garazh i mbyllur me mundesi parkimi per 2-3 makina.
Ne katin 0 ndodhet ambienti i ndenjes, kuzhina si dhe 1 tualet.
Ne katin 1, ndodhen tre dhoma gjumi njera me dalje ne verande si dhe 1 tualet.
Ne katin 2 ndodhet dhoma kryesore e gjumit me tualet te dedikuar. Gjithashtu ndodhet nje garderobe si dhe nje verande me pamje fantastike.

Vlere e shtuar eshte oborri me gjelberim mjaft i mirembajtur.

Punimet ne vile jane cilesore, e gjitha e shtruar me parket te nje cilesie te larte, izolim termik, ngrohje dhe ftohje qendrore per te gjithe ambientin dhe oxhak ne ambientin e ndenjes. Kompleksi disponon dhe nje pishine te perbashket vetem per rezidentet. Ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuar per te gjithe fasilitetet qe ofron per vete afersine me qendren tregtare TEG si dhe per qetesine e sigurine qe ofron.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol47258
 • Sip. e brendshme:
  279 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  3
 • Çmimi:
  600000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme