Vile ne shitje ne rrugen “Siri Kodra”

Tualete: 3

Përshkrimi

Shitet vile me siperfaqe totale 395m2 ndertim dhe 177m2 truall. Secili kat i viles organizohet me nje korridor shperndares, 3 dhoma, nje tualet dhe ballkon. Vila ka nje vendndodhje shume te favorsheme e cila e ben te mundur te perdoret per banim; per qellim biznesi ne fushen e hotelerise, per kurse te ndryshme , azil, kopesht per femije etj. Shitet e mobiluar. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol51817
 • Sip. e brendshme:
  395 m2
 • Dhoma:
  9
 • Tualete:
  3
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme