Vile ne shitje ne Peze!

140000
Dhoma: 3
Tualete: 3

Përshkrimi

Ne Peze, periferi te Tiranes, shitet vile 3 kateshe. Vila eshte e ndertuar ne nje truall prej 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi per kat 75 m2. Perreth ka peme dhe lule,  Vila organizohet ne katin e pare gatimi, dhome ndenje si dhe nje tualet ,kati dyte dy dhoma + tualet si dhe papafingo ka nje paradhome 45 m2 dhe nje dhome 30m2. Cmimi i shtijes, 140.000 Euro, prona eshte e pajisur me dokuemntacion te rregullt Pronesie. Per detaje kontaktoni agjentin e prones!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol32911
 • Sip. e brendshme:
  400 m2
 • Dhoma:
  5
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  3
 • Garages:
  2
 • Çmimi:
  140000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Location

Prona të ngjashme