Vile ne shitje ne Myslym Shyr

750000
Tualete: 5

Përshkrimi

Vila eshte e organizuar ne 4 kate ndertim.
Kati i 1- Garazh + tualet
Kati i 2- Sallon ndenje, kuzhine e vecuar, tualet dhe dy ballkone.
Kati i 3- Sallon ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Kati i 4- Papafingo, sallon me oxhak, tualet, verande.
Katet lidhen me shkalle nga brenda. Vila ka themele dhe per kater kate te tjera. Ne nje prej zonave me te frekentuara dhe shume prane qendres se qytetit.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53414
 • Sip. e brendshme:
  105 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  5
 • Çmimi:
  750000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood