Vile ne shitje ne Farke brenda nje kompleksi.

515000
Tualete: 3

Përshkrimi

-Shesim vile ne nje kompleks, prane liqenit te Farkes.
-Kompleksi eshte ndertuar se fundmi sipas nje projekti te studiuar mire dhe ne detaje.
-Ajo ka nje siperfaqe trualli 199m2 dhe ndertim 366m2 me nje pozcionim perfekt nga ku pamja nga liqeni i Farkes eshte mbreselenese.
-Kati 1 i saj eshte i perbere nga nje kuzine me sallon, 1 dhome ndjenje dhe nje tualet me dalje ne oborrin e gjelberuar.
-Kati 0 eshte i konceptuar si ndenje me nje sallon te madh.
-Kati 1 dhe kati i dyte jane konceptuar si fjetje ku kati i pare ka 3 dhoma gjumi me 2 tualete kurse kati dyte 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
-Ashensori akseson gjithe vilen.
-Dyshemete jane te shtruara me parket.
-Sistem qendror ngrohje ftohje dhe siguri 24 ore.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49488
 • Sip. e brendshme:
  367 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  3
 • Çmimi:
  515000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme