Vile ne shitje ne Berzhite

450000
Tualete: 3

Përshkrimi

-Shitet vile me pishine ne Berzhite.
-Vila pozicionohet ne rrugen dytesore Tirane-Elbasan.
-Siperfaqja e rrethuar e tokes eshte 230m2 truall dhe siperfaqja e ndertimit 258m2.
-Disponon certifikate te rregullt hipotekore.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol50516
 • Sip. e brendshme:
  258 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  3
 • Çmimi:
  450000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Location

Prona të ngjashme