Vile me qera ne Berzhite.

Tualete: 3

Përshkrimi

-Japim per qira vile me pishine, ndertim i 2021.
-Vila ka nje siperfaqe toke prej 230m2 dhe ndertim 180.
-Oborri i kuruar ne detaje, ne te cilen ndodhet edhe pishina.
-Organizimi : salloni, kater dhoma gjumi dhe tre tualete.
-Vila ka sistem qendror ngrohje-ftohje si dhe panele diellore.
-Arredim shume te mire, me arkitekt, por edhe ekonomike .

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49588
 • Sip. e brendshme:
  180 m2
 • Dhoma:
  4
 • Tualete:
  3
 • Çmimi:
  2500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme