Vile 1 Kateshe ne Shitje ne Peze Helmes

205000
Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Shitet vile nje kateshe ne Peze Helmes!!

Organizohet ne nje kuzhine nje dhome ndenje ,
dy dhoma gjumi
2 tualete.
Siperfaqe totale
250 M2

Vendodhja ne nje nga fshatrat shume prane Tiranes me akses me rrugen Nacionale .

Cilesia e punimeve teper cilesore.

Nga sa shikohet dhe ne Foto eshte e gjitha e punuar me gure dhe ka mobilim Premium.

Per per me shume Informacion ju lutem me kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  205000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Vile 1 Kateshe ne Shitje ne Peze Helmes”

Rating