Toke ne shitje ne Farke

Përshkrimi

Toke ne shitje ne nje nga zonat me te kerkuara per ndertim! Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe njekohesisht me akses te menjehershem ne Unazen e Madhe ne drejtim te TEG, Farke, Lunder dhe Shkoze. Mundesi shitje te nje pjese me % ndertim dhe nje pjese me pagese.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52731
 • Sip. e brendshme:
  11800 m2
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood