Toke ne shitje ne Cerkeze, Tirane

Përshkrimi

-Toka e ofruar per shitje ka siperfaqe 5000m2 dhe eshte e vendosur prane liqenit te Cerkezes.
-Ndodhet ne nje zone rezidenciale me ndertime te uleta dhe ka akses me rrugen kryesore.
-Eshte e rregullt me certifikate pronesie.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol51422
 • Sip. e brendshme:
  5000 m2
 • Çmimi:
  85000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood