Toke are ne shitje tek Parku Rinia.

530000

Përshkrimi

Afer zones Industriale te Durresit shitet toke e pershtatshme per ndertime industriale te ndryshme, ashtu sic dhe zona eshte e projektuar.
Pozicioni ne mes rruges qe lidh Fllaken me rrugen e re industriale qe te con ne portin e ri te Durresit e ben ate nje mundesi te mire investimi.
Toka ka nje pozicionim katror me brinje te rregullta.
Na kontaktoni per me teper info apo vizite ne prone!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49235
 • Sip. e brendshme:
  21117 m2
 • Çmimi:
  530000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood