Toke are ne shitje ne Permet

100000

Përshkrimi

-Toka ka siperfaqe 20,328 m2 dhe eshte e vendosur ne fshatin Piskove te Permetit.
-Eshte e tipologjise are dhe ka nje akses te mire me rrugen kryesore.
-Ndodhet vetem 200 metra larg lumit Vjosa.
-Toka eshte e rregullt me dokumentacion hipotekor.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol50909
 • Sip. e brendshme:
  20328 m2
 • Çmimi:
  100000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Location