Toke are ne shitje ne Arapaj

250000

Përshkrimi

-Shitet toke are ne Arapaj me siperfaqe 9418m.
-Toka ndodhet ne zone te mire dhe ka forme te rregullt.
-Ka koeficent ndertimi.
-Disponon certifikate te rregullt pronesie.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol50785
 • Sip. e brendshme:
  9418 m2
 • Çmimi:
  250000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Location