4100 m2

Përshkrimi

Ne Zonen e baldushkut shitet toke-Are me siperfaqe 4100m. Toka ndodhet shume prane rruges kryesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Natyra dhe gjelberimi i zones e bejne shume te pershtatshme per agrobiznese. Per informacione te metejshme,na kontaktoni.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol34299
 • Lot Area:
  4100 m2
 • Çmimi:
  82000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood