SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGEN AFRIMI NE LAGJEN APOLLONIA NE FIER.

107000
Dhoma: 3
Tualete: 2

Përshkrimi

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, ku dominon ajeri paster dhe qetesia.
Shtepia eshte dykateshe me bahce, secili kate eshte i mobiluar dhe i banueshem.
Shtepia ka nje organizim te mire, ne katin e pare ka nje sallon te madh dhe nje dhome gjumi dhe kuzhinen me dalje nga oborri,si dhe nje tualet.
Ndersa kati i dyte organizohet nga nje koridor i madh i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera te banimit, ne sallonin me kuzhin,ne dy dhomat e gjumit si dhe ne tualet.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi ne secilin kate eshte 126m2 dhe siperfaqa e truallit eshte 285 m2.
Shtepia eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim nisur nga fakti se zona eshte duke mare nje zhvillim te shpejt kohet e fundit persa i perket ne sektorin e ndertimit.
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  107000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGEN AFRIMI NE LAGJEN APOLLONIA NE FIER.”

Rating