SHITET DYQAN NE ZONEN E ISH STACIONIT TE TRENIT.

160000

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti si dyqan nuk eshte perdorur ndonjeher me pare. Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme me rrugen kryesore dhe unazen e vogel qe mundeson akses ne te gjitha drejtimet.Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi nisur nga hapsira qe disponon. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

  • Çmimi:
    160000
  • Status i pronës:

Materials

  • Block
  • Brick
  • Rock
  • Wood

Be the first në review “SHITET DYQAN NE ZONEN E ISH STACIONIT TE TRENIT.”

Rating