SHITET APARTAMENT I PERSHTATUR PER ZYRA NE MYSLYM SHYR!!!

140000
88 m2

Përshkrimi

Shesim apartament te pershtatshem per ambient biznesi!
Ambienti mund te shfrytezohet per zyra, klinike dentare, parukeri etj.
Ndodhet ne katin 1 banim.
Organizohet ne 2 ambiente dhe 1 tualet!
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol40180
 • Lot Area:
  88 m2
 • Sip. e brendshme:
  88 m2
 • Lot dimensions:
  88
 • Çmimi:
  140000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood