SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOMPLEKSIT SQUARE 21..

195000
Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me dalje ne rrugen kryesore.
Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte pallat i ri me ashensor.
Nisur nga fakti qe zona eshte shume e mire dhe e aksesueshme ne cdo drejtim si dhe ne zhvillim persa i perket fushes se ndertimit eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim.
Organizimin e ka shume te mire persa i perket shperndarjeve ne te gjitha ambientet e brendshme te banimit.
Zona ku ndodhet apartamenti ti afron te gjitha sherbimet e nevojshme duke qene se perreth ka te gjitha institucionet e nevojshme dhe te aksesueshme me kembe pa qene nevoja e perdorimit te makines.
Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  195000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOMPLEKSIT SQUARE 21..”

Rating