Shitet apartament 2+1 te gjiri i Lalzit kompleksi Lura 2

110000
Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te gjiri i Lalzit kompleksi Lura 2, ndodhet ne katin e dyte teknik. Apartamenti eshte ne nje ndertim te viteve te fundit dhe eshte pjese e nje kompleksi shume te mire dhe cilesor. Kompleksi ndodhet ne nje pozicion midis gjelberimit dhe pishave dhe eshte prane vijes bregdetare. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhiorno se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ka dy ballkone. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe i mobiluar me te gjitha.
Kontaktoni me konsulentin e prones.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol48929
 • Sip. e brendshme:
  96 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  110000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood