SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE ZONEN E GOLEMIT.

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti duke qene se ndodhet ne katin e pare disponon edhe verande dhe nje shesh ne hyrje per dy poste parkimi. Apartamenti te jep ndjesine e te jetuarit ne nje shtepi private, ku dominon ajeri paster dhe qetesia dhe eshte shume i pershtatshem per moshen e trete si dhe per familjet e reja qe kane femije te vegjel te cilet mund te dalin edhe luajne ne oborr nisur nga fakti qe eshte i rrethuar dhe ka privatesi, siguri totale persa i perket ambientit te banimit perreth.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire dhe afer me detin gje e cila te mundeson te ecesh ne kembe per te shkuar ne plazh.
Apartamenti disponon kontrate porosie dhe eshte ne proces legalizimi
Per me shume infoormacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  95000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE ZONEN E GOLEMIT.”

Rating