20 m2

Përshkrimi

Ambjenti ka siperfaqe 20 m2, pozicionohet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Organizohet ne nje ambjent open space, ka dhe nje tualet. Eshte i pershtashem per zyra, dyqan, klinika, parukeri etj. Ka funksionuar si klinike dentare. Prona disponon dokumentacion te rregullt

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol34801
 • Lot Area:
  20 m2
 • Sip. e brendshme:
  20 m2
 • Lot dimensions:
  20
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood